Nabídka služeb

Nabízíme zpracování cenové nabídky na stavbu střech formou položkového rozpočtu. To umožňuje našim zákazníkům pozdější kontrolu dle skutečného množství materiálů a provedených prací.

Nabízíme také precizní stavbu krovů. Klademe důraz zejména na kvalitní provedení spojů a správné dimenzování dřevěných, případně ocelových prvků krovů. To osobně považujeme za velmi důležité kvůli předcházení haváriím nosných konstrukcí krovů zejména při zimním zatížení sněhem.

Zajišťujeme také kvalitní pokládku střech propracovanou do nejmenších detailů. Držíme se zásady, že i detaily, které jsou skryté, tvoří celkový dojem střechy. Z toho důvodu provádíme ukončení folií u štítů a okapových hran, provedení laťování, připevnění hřebenových latí a hřebenáčů, připevnění tašek u okapové a štítové hrany a další detaily velmi svědomitě.

V naší nabídce najdete také provedení klempířských prvků, které neodmyslitelně patří k pokládce střech. Provádíme také montáže předokenních parapetů.

Zhotovujeme i pobití přesahů střechy palubkami včetně nátěrů.

Zajišťujeme také montáž střešních oken všech výrobců.

Provádíme pokládku nadstřešních izolací, zejména produktů německého výrobce Thermodach.

Nabízíme dodávku všech materiálů potřebných ke stavbě střech: vždy za přijatelné ceny s využitím slevových akcí našich dodavatelů.

pracujeme v lokalitách

Příbram

Písek

Plzeň

Beroun

Dobříš

Hořovice

Praha-západ

kontakt
Tel: +420 602 189 786
více info